Regulamin sklepu internetowego PELL.PL

Sklep internetowy PELL.PL jest prowadzony przez firmę AMP Cosmetics z siedzibą we Wrocławiu, ul.Leszczynowa 12, 52-436, NIP : 894-238-21-12, Regon 931980408, Nr. Wpisu: 497989 wydany przez Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy.  Rachunek bankowy: Bank Millennium S.A.  41 11602202 0000 0001 5220 4997, Tel. 7979 54 545  email: info@pell.pl 1. GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY

W naszym sklepie niczym Państwo nie ryzykują. Jeśli wybiorą Państwo nieodpowiedni produkt, można go zwrócić w terminie do 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Produkt musi być nienaruszony, nieużywany, oryginalnie zapakowany (włącznie z nienaruszonym opakowaniem foliowym, jeśli takie posiada).

 

2. CENY

Ceny podane w naszym sklepie są cenami brutto, zawierają 23% podatek VAT  i wyrażone są w PLN. Do przesyłki dołączamy fakturę. Wszystkie ceny promocyjnych produktów obowiązują do odwołania, lub do wyczerpania zapasów.3. ZAMÓWIENIE

Po dokonaniu zamówienia, na Państwa e-mail zostanie przysłane automatyczne potwierdzenie jego przyjęcia. Zamówienia przyjmowane są 24 godziny na dobę przez cały rok a realizowane są od poniedziałku do piątku. Zamówienia złożone w soboty i niedziele oraz święta rozpatrywane będą od następnego dnia roboczego. Warto o tym pamiętać składając zamówienie z formą płatności "przelew bankowy", gdzie realizacja zamówienia zostaje uruchomiona w momencie zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie. Podczas przygotowywania i pakowania przesyłki każdemu z naszych klientów wysyłamy email potwierdzający zrealizowanie zamówienia oraz zawierający numer przesyłki.

 

Uwaga! Zdjęcia mają charakter poglądowy. Kolory produktów mogą nieznacznie różnić się od tych w rzeczywistości - zależą one na przykład od ustawień monitora (nasycenie kolorów i inne ustawienia).

 

3. FORMY PŁATNOŚCI

Opłatę za zakupiony towar można przelać na konto bankowe właściciela sklepu, tj. AMP Cosmetics, o numerze: 41 11602202 0000 0001 5220 4997.

Płatności kartami kredytowymi, debetowymi i e-przelewami z banków procesowanie są przez firmę Payu.pl

Istnieje też możliwość zapłacenia w systemie PayPal, za pobraniem lub kuponem towarowym. 

 

 

4. WYSYŁKA TOWARU i KOSZTY DOSTAWY

Wysyłki zamówionych produktów realizujemy poprzez Kuriera DPD i Pocztę Polska, po wpłacie pieniędzy na rachunek bankowy lub dokonaniu przelewu elektronicznego.

Koszt przesyłki kurierem DPP wynosi 9,90 zł przy zamówieniach o wartości do 89 zł. Koszt przesyłki kurierem DPD wynosi 0 zł przy zamówieniach o wartości powyżej 89 zł. 

 

Zamówiony towar zostanie wysłany na adres, który został podany przez zamawiającego, jako adres dostawy. 

Koszt przesyłki Pocztą Polską wynosi 9,99 zł. Nie oferujemy opcji za pobraniem w przypadku Poczty Polskiej.

Termin dostawy zamówionych towarów, liczony od momentu przekazania zamówionego towaru do kuriera wynosi do 3 dni roboczych, w przypadku Poczty Polskiej wynosi do 10 dni roboczych.

 5. ANULOWANIE ZAMÓWIENIA

Możesz wycofać swoje zamówienie kontaktując się z nami pod numerem telefonu lub emailowo : info@pell.pl. UWAGA!!! Nie możemy anulować zamówienia, które zostało wysłane do klienta. 6. ODSTĄPIENIE OD UMOWY

1. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta, Klient będący osobą fizyczną, dokonujący zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą, może odstąpić od umowy sprzedaży towaru bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia odbioru przesyłki. Do zachowania tego terminu wystarczy nadanie towaru z fakturą VAT przed jego upływem na adres AMP Cosmetics, ul. Leszczynowa 12, 52-436 Wrocław lub wysłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy drogą elektroniczną na adres info@pell.pl. Wpłacone środki zostaną zwrócone w ciągu 14 dni od dnia odstąpienia przez Klienta od umowy na rachunek bankowy wskazany przez Klienta. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi. Towar powinien być w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot i wymiana towaru nie dotyczą zamówień złożonych przez firmy, instytucje, stowarzyszenia, fundacje i inne podmioty lub osoby prowadzące działalność gospodarczą.

2. Zwracany towar należy kierować na adres magazynu AMP Cosmetics, ul. Leszczynowa 12, 52-436 Wrocław.

3. Przesyłki odsyłane do Sklepu za pobraniem nie będą przez Sklep odbierane.

4. Przesyłki wysłane na koszt Sklepu również nie będą przez Sklep odbierane.

5. Klient odstępujący od umowy otrzymuje do akceptacji fakturę korygującą, przesłaną przez Sklep drogą elektroniczną lub pocztą (w zależności od wyboru formy dostarczenia faktury). 

6. Towary wykraczające poza standardową ofertę sklepu PELL.PL, sprowadzane na indywidualne zamówienie Klienta nie podlegają zwrotowi.

7. Wszystkie towary dostępne w Sklepie objęte są gwarancją producenta.

 6. REKLAMACJE

Jeśli otrzymany towar będzie posiadał wady techniczne, został uszkodzony podczas dostawy lub jest niezgodny z zamówieniem, to niezwłocznie poinformuj nas o tym i odeślij go niezwłocznie do AMP Cosmetics, właściciela sklepu PELL.PL, na adres: AMP Cosmetics, ul. Leszczynowa 12, 52-436, Wrocław, tel. 7979 54545. Reklamacja powinna zawierać opis usterki, imię i nazwisko reklamującego, adres zwrotny oraz telefoniczny numer kontaktowy.

Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

W przypadku uznania reklamacji nastąpi  wymiana produktu na nowy wolny od wad. Jeżeli wymiana ta jest niemożliwa otrzymasz zwrot wartości towaru na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy.

Uwaga ! nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.

W celu otrzymania dalszych instrukcji można kontaktować się pod numerem telefonu 7979 54 545 lub emailowo : info@pell.pl.7. INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Firma AMP Cosmetics właściciel sklepu PELL.PL, zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. („RODO”).W związku z regulacjami z tej ustawy prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami, jakie przygotowaliśmy dla Państwa w ramach korzystania z naszego sklepu PELL.PL Znajdą się tam informacje o tym jak przetwarzamy dane osobowe oraz jakie posiadają Państwo związane z tym prawa.

Pragniemy, aby przetwarzanie danych osobowych odbywało się w sposób zrozumiały i przejrzysty. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu: tel. 797954545, mail: info@pell.pl

 Obowiązek informacyjny:

Kto jest administratorem danych osobowych?

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe danych jest sklep PELL.PL, ktorego właścicielem jest firma AMP COSMETICS ANNA MIELNIK-PLUTA z siedzibą we Wrocławiu, 52-436 Wrocław, ul. Leszczynowa 12, NIP 8942382112, REGON931980408, tel 797954545, e-mail: info@pell.pl,

Aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych:

Napisz do wyznaczonego przez nas inspektora danych osobowych: adres e-mail: anna@pell.pl telefon: +48 7979 54545

Skąd pochodzą Twoje dane?

Otrzymaliśmy je od Ciebie w momencie, w którym wypełniłeś/aś formularz rejestracyjny lub telefonicznie zamówiłeś nasze produkty.”

 

Jaki jest cel i podstawa prawna przetwarzania Twoich danych osobowych przez AMP COSMETICS ?

Przetwarzamy Twoje dane osobowe, ponieważ jest to niezbędne w celu:

-realizacji Twojego zamówienia, 

-otrzymywania newsletter-a drogą mailową

-otrzymywania ofert handlowych ( próbek, katalogów, ulotek ) od PELL.PL i jej partnerów

-kontaktowania się z Tobą, w celach reklamowych i związanych z prowadzonym marketingiem

-monitorowania i dopasowania oferty handlowej do twoich zainteresowań (profilowanie)

 

Na jakiej podstawie prawnej przetwarzamy Twoje dane: 

-wyrażona przez Ciebie zgoda

-świadczenie usługi na podstawie regulaminu

-prawnie uzasadniony interes Administratora

Zgodę na przetwarzanie danych osobowych, możesz wycofać w dowolnym momencie poprzez jedną z dostępnych poniżej opcji:

- kliknięcie linku w wiadomości e-mail zawierającej treści handlowe

- na stronie www.pell.pl po zalogowaniu na konto poprzez odznaczenie wyrażonej zgód,

-zgłoszenie na adres email: info@pell.pl

Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe dopóki nie wycofasz zgody. Cofnięcie Twojej zgody nie wpływa na zasadność ich przetwarzania do tego momentu.

Czy musisz podać nam swoje dane osobowe?

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu założenia konta na stronie i realizacji zamówienia oraz otrzymywania dopasowanych do Twoich zainteresowań informacji handlowych, otrzymywania newsletter-a, katalogu wraz próbkami do testowania.

Jakie prawa Ci przysługują?

Zapewniamy spełnienie wszystkich przysługujących Ci praw wynikających z RODO:

Prawo do sprostowania danych i sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, cofnięcia zgody w dowolnym momencie, prawo dostępu do danych, prawo do bycia poinformowanym o incydencie naruszenia ochrony danych osobowych, prawo do niepodlegania decyzji opierającej się wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu (w tym profilowaniu), prawo do informacji udzielanych na wniosek, oraz prawo „do bycia zapomnianym”.

Z uprawnień tych możesz skorzystać:

W zakresie sprostowania danych: gdy stwierdzisz, że Twoje dane są nieprawidłowe lub niekompletne;

w zakresie żądania usunięcia danych: jeśli zgłosisz sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych, okaże się, że Twoje dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem lub gdy dane powinny być usunięte w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa, jeśli Twoje dane nie będą już niezbędne do celów, dla których zostały zebrane przez AMP COSMETICS, jeśli cofniesz swoją zgodę na przetwarzanie danych, lub dane zostały zebrane w związku ze świadczeniem usług drogą elektroniczną oferowanych dziecku;

w zakresie ograniczenia przetwarzania danych: gdy stwierdzisz, że Twoje dane są nieprawidłowe – możesz żądać ograniczenia przetwarzania Twoich danych do czasu zweryfikowania przez nas prawidłowości tych danych, a także gdy Twoje dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem, ale nie będziesz chciał/a, aby zostały usunięte lub gdy Twoje dane nie będą nam już potrzebne, ale mogą być potrzebne Tobie do obrony lub dochodzenia roszczeń, ewentualnie także gdy wniesiesz sprzeciw wobec przetwarzania danych – do czasu ustalenia, czy prawnie uzasadnione podstawy po naszej stronie są nadrzędne wobec podstawy sprzeciwu;

w zakresie żądania przeniesienia danych: gdy przetwarzanie to odbywa się w sposób automatyczny, oraz gdy przetwarzanie Twoich danych odbywa się na podstawie Twojej zgody lub umowy zawartej z Tobą.

Jeżeli chcesz złożyć sprzeciw co do jakiegokolwiek aspektu przetwarzania swoich danych osobowych prosimy w tym celu o kontakt bezpośredni.

Masz prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego, regulującego kwestie ochrony danych osobowych.

Prawo sprzeciwu:

Przysługuje Ci jeśli Twoje dane przetwarzane są na podstawie uzasadnionego interesu, w celu marketingu bezpośredniego, profilowania, bądź w celach statystycznych i będzie on uzasadniony przez znalezienie się w sytuacji szczególnej.

Komu udostępniamy Twoje dane osobowe?

Przekazywanie danych odbywa się w przypadku świadczenia usług i podwykonawstwa. Twoje dane udostępniamy także upoważnionym pracownikom i współpracownikom firmy AMP COSMETICS w ramach ich obowiązków. Na podstawie obowiązującego prawa możemy udostępnić je podmiotom uprawnionym np. sądom, organom ścigania.

Jak długo przechowujemy Twoje dane osobowe?

Twoje dane osobowe przechowywane są jedynie tak długo jak to jest niezbędne:

- do momentu wycofania zgody

- do momentu wygaśnięcia umowy – z zastrzeżeniem dozwolonego dalszego przetwarzania na podstawie przepisu prawa np. cele rozliczeniowe, przedawnienie roszczeń, cele statystyczne

-do momentu wniesienia skutecznego sprzeciwu

Czy przetwarzamy Twoje dane osobowe automatycznie (w tym poprzez profilowanie)?

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany (w tym w formie profilowania), ale nie będzie to wywoływać wobec Ciebie żadnych skutków prawnych lub w podobnym zakresie istotnie wpływać na Twoją sytuację. Profilowanie danych osobowych przez AMP COSMETICS polega na przetwarzaniu Twoich danych (również w sposób zautomatyzowany) do oceny niektórych informacji na Twój temat, w tym analizy lub prognozy zainteresowań oraz osobistych preferencji, a także w związku z prowadzoną przez nas działalnością marketingową, przesyłania reklam i ofert handlowych.Regulamin sklepu jest ważny od 24.05.2018r. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. Wszelkie zmiany Regulaminu obowiązują od daty opublikowania ich na stronie www.pell.pl. Zamówienia złożone przed datą wprowadzenia zmian do niniejszego Regulaminu są realizowane na podstawie zapisów obowiązujących w dniu złożenia zamówienia.

pixel